Şarköy Kiralık Villa

Şarköy Kiralık Villa

ŞARKÖY GÜNLÜK HAFTALIK AYLIK KİRALIK VİLLA

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde eşyalı günlük, haftalık, aylık, sezonluk kiralık villa bulabilirsiniz. Villalar daha lüks konaklama yerleridir. Konaklama yerlerine göre, villaların fiyatları daha yüksektir.

Şarköy kiralık villalar ful eşyalı ve her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek durumdadır. Şarköy’ün Mavi bayraklı plajına yakın deniz sıfır bir villa kiralamak istemez misiniz?

İstanbul’a 225 km, Tekirdağ’a 96 km, Şarköy Merkeze 12 km mesafede ve Otobüs Garajına 600 m yakınlıktadır. Villalar Tekir Dağları ve eteklerinde Üzüm Bağları ve Zeytinlikleri görmektedir. Manzarası muhteşemdir. Avşa Adası ve Marmara Adasının açıklarına kadar deniz manzaralıdır. Vilalar Zeytin ve Çam Ağaçları içinde 6 dönüm arazide kuruludur. 140 m2 büyüklüğünde fasulye görünümünde yüzme havuzu , çocuk havuzu, havuzun başında Pool Snack Barı, çocuklar için oyun parkı, mini valeybol, tek pota basketbol, mini golf oyun sahası bulunmaktadır. Villaların önünden 100 m yakınlıkta Halka açık plaj var. Plaj sadece kum’dur. Villalar en az 3 gece olarak kiralanmaktadır. Villa giriş saati 14:00 ve çıkış saati 10:00 dur. Şarköy kiralık villa ücretleri 150 tl ile 500 tl arasındadır. Ek kişi başı fiyatı 40 tl dir. Bu fiyatlar sadece sizlere bilgilendirme amaçlıdır. Gerçek fiyatları kiralayacağınız villa yetkilisiyle görüşmenizde öğrenebilirsiniz. Pazarlık emin olun fiyatları çok değiştirir.

Bu yaz tatiliniz için Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde bir villa kiralamak size yakışır. İyi tatiller dileriz

sarkoy pansiyon

Loading Facebook Comments ...

You must fill in your Disqus "shortname" in the Comments Evolved plugin options.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.