Şarköy Kiralık Yazlık

Şarköy Kiralık Yazlık

ŞARKÖY GÜNLÜK HAFTALIK AYLIK KİRALIK SEZONLUK YAZLIK

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde eşyalı günlük, haftalık, aylık, sezonluk kiralık yazlıklar bulunmaktadır. Şarköy’ün Mavi bayraklı plajına sıfır yazlık kiralamak istemez misiniz? Kalabalık bir aile iseniz ve kendi eviniz gibi davranmak istiyorsanız yazlık kiralamanız en doğru seçim olucaktır. Şarköy Kiralık Yazlık full eşyalı olup ihtiyaçlarınızı karşılayabilir durumdadır ve ücretleri makul seviyededir. Bahçeli, terası olan ve mavi bayraklı plajına, denize sıfır yazlık bulmanız Şarköy’de hiçte zor değil.

2 + 1 ful eşyalı kiralık yazlıkların günlük fiyatları 120 tl ile 200 tl arasında değişmektedir. Bu yazlıklar 75 ila 90 m2 arasındadır. 3 + 1 ful eşyalı kiralık yazlıkların günlük fiyatları 150 tl ile 300 tl arasında değişmektedir. Bu yazlıklar 120 ile 160 m2 arasındadır. Çoğunlukla 3 + 1 yazlıklar teraslı’dır ve manzarası harikadır.

Bu yaz tatiliniz için Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde mavi bayraklı plajlarına yakın bir yazlık kiralamayı unutmayın. İyi tatiller dileriz.

Etiket : Şarköy günlük haftalık aylık kiralık yazlıklar. Şarköy Kiralık Yazlık. Kiralık yazlık ücretleri. Tekirdağ Şarköy kiralık yazlıkların fiyatları ne kadardır.

sarkoy pansiyon

Loading Facebook Comments ...

You must fill in your Disqus "shortname" in the Comments Evolved plugin options.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.